MENU
« Atgal

„Le Diner en Blanc“ piknikas surengtas Gedimino prospekte!

Iš įvairių Vilniaus centro dalių šios vietos link patraukė šimtai pasipuošusių ir švęsti pasiruošusių dalyvių. Jie tiesiog užtvidė centrinę miesto gatvę balta spalva. Vasaros uždarymo magiško vakaro raktas atsidūrė vilniečių ir miesto svečių rankose!

Viena iš šventės dalyvių Valentina Krickienė pasidalino, kad itin laukė šio renginio, kuriame dalyvauja jau kelintus metus iš eilės: „Draugų susibūrimo vakaras virto vienu romantiškiausių įvykių mano gyvenime – pernai, pirmąkart dalyvaudama, renginyje sutikau savo vyrą. Šiųmetėje „Vakarienėje baltai“ atšventėme mūsų draugystės metines. Man ir mano draugams tai – labai svarbus ir reikšmingas renginys.“

Pernai „Le Diner en Blanc“ romantiškoje atmosferoje šventės dalyvis Evaldas pasipiršo savo draugei Ritai. Na o šiais metais renginio metu tarp tūkstančio bendraminčių buvo atšvęstos ir poros vestuvės.  „Labai smagu, kad „Le Diner en Blanc“ atlieka savo pagrindinę misiją – jungti žmones, - kalbėjo viena iš organizatorių Valda Lukošiūtė. Jos kolegė Dovilė Butkienė pridūrė, kad draugystė ir meilė yra būtent tos kolonos, ant kurių jau daugiau nei trisdešimt metų laikosi pati „Le Diner en Blanc“ idėja, vienijanti daugiau nei dvidešimt tūkstančių dalyvių: „Per devynerius metus subūrėme gan didelę bendruomenę, kurios nariai stengiasi nepraleisti nei vieno „Le Diner en Blanc“ renginio. Žmonės čia ir susipažįsta, ir susitinka su senai nematytais draugais ir netgi švenčia vestuves. Šiais neramiais laikais gera matyti jungiančius, o ne skaidančius reiškinius.“

Tarp šventės dalyvių buvo galima sutikti ištikimus „Le Diner en Blanc” draugus: tinklaraštininkę Simoną Burbaitę, Urtę Mikelevičiūtę, plaukų stilistą Mantą Tautvaišą, kaip visada ryškų verslininką Žilviną Grigaitį, vyno ekspertę Daivą Mumgaudienę, verslininkę Liuciną Rimgailę, renginių organizatorę Rasą Barauskaitę ir kitus.

Renginio svečiams dainavo Augustė su grupe, ledais vaišino – “Dione”, svečiai vaišinosi prancūzišku vandeniu Perrier ir Vittel, stalus dekoravo ir kartu vaišinosi šviežiomis „Kietaviškių“ salotomis, energijos suteikė išskirtinė „Sorpreso“ kava, romantiškas nuotraukas darėsi gėlėmis puoštomis PC „Europa“ supynėse ir vieni laimėjo prabangų, naują Masserati automobiliį visam savaitgaliui!

Parašykite komentarą

Registruotis
Prisijungite norėdamas rašyti ant sienos:

Pamiršote savo slaptažodį?
Dar nesate narys? Registruotis


Le Dîner en Blanc
Vilnius
Po:
Dienos
Valandos
min.
sek.

Internetinė parduotuvė

Facebook naujienos
Sekite mus Twitter

Partnerio kontaktinė forma
Pasisiūlyti būti koordinatoriumi