MENU
« Atgal

Atskleista paslaptingiausioji pikniko „Le Dîner en Blanc Vilnius“ data: šiais metais baltai puošimės rugpjūčio 19 dieną.

Anot organizatorių, šiais metais tikimasi didesnio dalyvių skaičiaus nei pernai: planuojama, kad į baltąjį pikniką susirinks apie tūkstantį žmonių. „Pandemija ir geopolitinė įtampa išvargino žmones, tad mes kviečiame susiburti draugėn, pajusti bendrystės galią. Švente tradiciškai pabaigsime vasarą. Vieniems ji bus kupina poilsio ir kelionių, kitiems –  gausi darbų ir įtampos. Tiek vienus, tiek kitus kviesime pasimėgauti draugyste, geru maistu ir estetiška aplinka. Ypač norisi pakviesti tuos, kurie dar nepatyrė šios šventės magijos. Ateikite, nes tik patyrus bus galima suprasti, apie ką visa tai.“

Devintus metus vyksiantis renginys yra tarptautinės „Le Dîner en Blanc International“ organizacijos dalis, kuri vienija daugiau nei šimtą dvidešimt miestų, keturiasdešimt šalių visame pasaulyje. Organizatoriai skirtinguose miestuose palaiko vieni kitus ir dalijasi savo patirtimi: „Tarptautinė „Le Dîner en Blanc“ bendruomenė mus laiko puikiu šios šventės įkūnijimo pavyzdžiu. Mums tai – didelis įvertinimas. Vilniuje renginio svečiai visada elegantiški, o kruopščiai suderinta jų apranga nepraslysta pro akis mūsų partneriams iš Kanados, Prancūzijos bei kitų šalių. Mes, kaip miestas, esame laikomas vienu pavyzdingiausių šventės dalyvių bei organizatorių“, – pasakoja šventiškiausio ir draugiškiausio pikniko organizatorė Valda Lukošiūtė.

„Le Dîner en Blanc“ jau tapo neatsiejama vasaros pabaigtuvių dalimi Vilniuje, o kitais metais drauge su sostine švęs ir jubiliejų. Vilniuj – 700 metų, o renginiui „Le Dîner en Blanc Vilnius“ – dešimt. Ta proga jau šiais metais buvo pasirašyta sutartis ir „Le Dîner en Blanc Vilnius“ tapo Vilniaus 700-ojo jubiliejaus dalimi.

Šįmet šventėje planuojama pateikti daug interaktyvių staigmenų, pakviesti populiarių atlikėjų bei svečių iš užsienio. Savo dalyvavimą jau patvirtino ilgalaikiai „Le Dîner en Blanc“ dalyviai Urtė Mikelevičiūtė, Simona Burbaitė, Mantas Tautvaišas.

Tad ruoškite savo baltuosius kostiumus – fotogeniškiausioje Vilniaus šventėje susitiksime  rugpjūčio 19 dieną.

Parašykite komentarą

Registruotis
Prisijungite norėdamas rašyti ant sienos:

Pamiršote savo slaptažodį?
Dar nesate narys? Registruotis


Le Dîner en Blanc
Vilnius
Po:
Dienos
Valandos
min.
sek.

Internetinė parduotuvė

Facebook naujienos
Sekite mus Twitter

Partnerio kontaktinė forma
Pasisiūlyti būti koordinatoriumi