MENU
« Atgal

Le Dîner en Blanc Vilnius 2021 vyks rugpjūčio 27 dieną

Šiais metais organizatoriai ragina švęsti draugystes, nes, kaip pastebi renginio sumanytoja ir organizatorė Lietuvoje Dovilė Butkienė, tikroji laimė ir tikrasis džiaugsmas glūdi artimuose ryšiuose ir jų puoselėjime: „Raginu visus susiburti draugėn ir išnaudoti šią miesto šventę ne tik romantiškiems pasimatymams, bet ir susitikimams su senai matytais draugais, kolegomis, klasiokais, studijų draugais, taip pat ir kaimynais. Praėjusieji metai buvo sunkūs visiems. Supratome, koks svarbus ir reikalingas mums yra ryšys bei fizinis kontaktas, tad nelaukime, kol kažkas kitas pasirūpins mūsų laime, o būkime tais, kurie ją kuria ne tik sau, bet ir visiems mylimiems ir brangiems žmonėms. Suburkime ir švęskime!“

Le Dîner en Blanc organizatoriai pasakoja, kad pagal dalyvių ir partnerių susidomėjimą, yra prognozuojama, jog šventėje dalyvaus virš aštuonių šimtų dalyvių. Tiesa, atsižvelgiant į neapibrėžtumus dėl pandeminės situacijos, visi norintys dalyvauti renginyje turės pateikti galimybių pasą.

Baltasis piknikas, iš Paryžiaus pasklidęs po visą pasaulį, ypatingas ir kūrybiškumo puoselėjimu, fantazijos bei elegancijos derme. „Per pirmuosius renginius dar sulaukdavome nemažai klausimų, ką galima rengtis, autis ar kokiu diržu juostis. Kadangi šiais metais Le Dîner en Blanc vyks jau aštuntąjį kartą, ir vilniečiai, ir miesto svečiai jau labai gerai supranta baltąjį aprangos kodą ir drąsiai improvizuoja. Visada džiaugiamės matydami originaliai apsirengusius svečius, kurie jau suprato, kad baltasis piknikas yra galimybė ir pasipuošti, ir elegantiškai išreikšti save. Taip pat tokiu būdu kiekvienas šventės dalyvis tampa ypatingos Le Dîner en Blanc atmosferos kūrėju,” - apie daugiausiai klausimų dalyviams keliantį baltąjį aprangos kodą pasakojo šventės organizatorė Valda Lukošiūtė.

Kaip visada šventės metu vyks populiarių atlikėjų pasirodymai, kurie organizatorių kol kas dar yra laikomi paslaptyje. Le Dîner en Blanc šventės organizatoriai ir partneriai dalyvius ves per įvairius netikėtus skonių, garsų ir emocijų pojūčius, sukurdami nepamirštamus prisiminimus ir užtikrintą pabėgimą nuo kasdienybės.

Registracija į renginį

Registracija į šį renginį vyksta trimis etapais. Pirmajame etape galės registruotis žmonės, kurie jau dalyvavo Le Dîner en Blanc renginyje ankstesniais metais.

Antrojo etapo metu galės registruotis tie, kuriuos rekomenduos dalyviai iš pirmojo etapo. Trečiasis etapas skirtas visiems naujiems dalyviams. Jie galės užsirašyti į laukiančiųjų sąrašą, į kurį galima patekti pasinaudojus nuoroda: vilnius.dinerenblanc.com/register.

Parašykite komentarą

Registruotis
Prisijungite norėdamas rašyti ant sienos:

Pamiršote savo slaptažodį?
Dar nesate narys? Registruotis


Le Dîner en Blanc
Vilnius
Po:
Dienos
Valandos
min.
sek.

Internetinė parduotuvė

Facebook naujienos
Sekite mus Twitter

Partnerio kontaktinė forma
Pasisiūlyti būti koordinatoriumi