MENU
« Atgal

Šiais metais baltai puošimės rugpjūčio 25 dieną

Prancūziškoji tradicija puikiai prigijo Lietuvoje ir per dešimtmetį renginys subūrė tūkstančius ištikimų gerbėjų. Tai unikalus renginys, kurio dalyviai pasipuošę baltai vakarieniauja Vilniaus centre. Renginio lokacija yra slapta ir tik likus kelioms minutėms iki vakarienės pradžios dalyviai sužino, kur konkrečiai išsiskleis staliukus ir juos apdengs baltomis staltiesėmis. Poros staliukas susijungia su visų dalyvių stalais į bendrą stalą, vienijantį beveik tūkstantį dalyvių.

„Renginio tradicija gimė Paryžiuje, 1988 metais, kai François Pasquie surengė pirmąją baltą vakarienę savo draugams. Nuo to laiko, renginys vyksta kasmet visame pasaulyje. Prie prancūziškos tradicijos šiuo metu yra prisijungę daugiau nei šimtas dvidešimt miestų šešiuose žemynuose ir Vilnius yra vienas iš jų. Tad kviečiame nepraleisti progos ir jungtis į geriausias patirtis sujungiantį jau jubiliejinį „Le Diner en Blanc“ renginį,“ – pasakoja tarptautinio renginio Lietuvoje organizatorė Dovilė Butkienė ir priduria, kad ypatingai laukia svečių, kurie dalyvavo pirmajame „Le Diner en Blanc“ Vilniuje.

Norint prisijungti prie „Le Diner en Blanc“ Vilniuje turite registruotis per oficialų renginio puslapį, paskelbus registracijos pradžią, ir laukti pakvietimo.  Pirmieji pakvietimus gauna ankstesnių „Le Diner en Blanc“ švenčių dalyviai ir renginio draugai. Antrame etape galės jungtis žmonės, kuriuos rekomendavo renginio nariai ir trečiame registracijos etape kvietimus gauna tie, kurie dalyvauja pirmą kartą.  Jie į laukiančiųjų sąrašą galės užsirašyti paspaudę nuorodą egister.dinerenblanc.com/vilnius/lt/register.

Renginyje yra itin svarbus aprangos kodas – visi dalyviai turi rengtis elegantiškai baltai. Kviečiama neriboti savo fantazijos ir išmėginti drąsesnius tiek savęs, tiek savo stalo dekoravimo būdus.

„Le Dîner en Blanc“ jau tapo neatsiejama vasaros pabaigtuvių dalimi Vilniuje, šiais metais drauge su sostine švenčiame ir jubiliejų. Vilniuj – 700 metų, o renginiui „Le Dîner en Blanc Lietuva“ – dešimt. Ta proga jau praėjusiais metais buvo pasirašyta sutartis ir „Le Dîner en Blanc Lietuva“ tapo Vilniaus 700-ojo jubiliejaus dalimi.

Šįmet šventėje planuojama pateikti daug interaktyvių staigmenų, pakviesti populiarių atlikėjų bei svečių iš užsienio. Savo dalyvavimą jau patvirtino ilgalaikiai „Le Dîner en Blanc“ dalyviai Urtė Mikelevičiūtė, Simona Burbaitė, Mantas Tautvaišas.

Tad ruoškite savo baltuosius kostiumus – fotogeniškiausioje Vilniaus šventėje susitiksime rugpjūčio 25 dieną.

Parašykite komentarą

Registruotis
Prisijungite norėdamas rašyti ant sienos:

Pamiršote savo slaptažodį?
Dar nesate narys? Registruotis


Le Dîner en Blanc
Vilnius
Po:
Dienos
Valandos
min.
sek.

Internetinė parduotuvė

Facebook naujienos
Sekite mus Twitter

Partnerio kontaktinė forma
Pasisiūlyti būti koordinatoriumi