MENU
« Atgal

Šiais metais renginys vyks rugpjūčio 23 dieną

Visų gurmanų laukiamas elegantiškasis prancūziškas piknikas, vienijantis maisto mylėtojus ir gurmanus, Paryžiuje rengiamas daugiau nei trisdešimt metų, šiais metais jau šeštąjį kartą baltai nudažys ir Vilniaus gatves. Pasižymėkite kalendoriuose magiškąją datą: Le Dîner en Blanc Vilniuje vyks rugpjūčio 23 dieną! Na o vieta, kaip visada bus laikoma paslaptyje iki pat paskutinės minutės.

Registracija į šį unikalų renginį vyksta trimis etapais. Pirmajame etape į renginį gali registruotis žmonės, kurie jau dalyvavo Le Dîner en Blanc renginyje ankstesniais metais.

Antrojo etapo metu galės registruotis tie, kuriuos rekomenduos dalyviai iš pirmojo etapo.  Trečiasis etapas skirtas visiems naujiems dalyviams. Jie galės užsirašyti į laukiančiųjų sąrašą, į kurį galima patekti pasinaudojus nuoroda: vilnius.dinerenblanc.com/register.

„Le Dîner en Blanc“ – vienas svarbiausių Paryžiaus vasaros renginių jau tapo ir neatskiriama vasaros Vilniuje dalimi. Elegantiška, kvapą gniaužianti, baltai apsirengusių žmonių minia ir vėl papuoš mūsų miesto gatves, paversdama jį dar ypatingesne ir net šiek tiek magiška vieta, traukiančia visų praeivių dėmesį.

Šventės organizatorė Dovilė Butkienė ragina šių metų baltojo pikniko metu skirti pasimatymus, rengti sužadėtuves taip pat ir vestuves: „Ši elegantiška miesto šventė itin tinkama netradicinių vestuvių sprendimų ieškančioms poroms. Šventės atmesfera visada yra magiška ir kupina meilės, tad sužadėtuvės šio renginio metu taip pat yra puiki mintis. Šiais, jau šeštaisiais baltojo pikniko Lietuvoje metais, kviesime švęsti meilę!”

Ypatinga yra tai, kad šiais metais prie „Le Dîner en Blanc“ prisijungia ilgametes aukštosios kulinarijos tradicijas turintis restoranas „Stikliai”, tad dalyviai galės mėgautis išties gurmaniškomis vaišėmis. Jau tapo tradicija, kad prie šventės organizavimo prisideda prekybos centras „Europa“, o dalyviai bus vaišinami „Dione“ ledais bei vandeniu  „Melt Water“.

Parašykite komentarą

Registruotis
Prisijungite norėdamas rašyti ant sienos:

2 comments

Valda L.
Organizatorius
Prieš 1 metų(-us)
Sveiki, susitikimo taškuose dalyviams reikia būti 18 val. arba 18:15 val., priklausomai nuo pasirinkto vykimo būdo - pėsčiomis ar autobusu.
Renata J.
Nepatvirtinta
Prieš 1 metų(-us)
Sveiki. Nuo kelintos iki kelintos valandos vyks renginys?
Pamiršote savo slaptažodį?
Dar nesate narys? Registruotis


Le Dîner en Blanc
Vilnius
Po:
Dienos
Valandos
min.
sek.

Facebook naujienos
Sekite mus Twitter

Partnerio kontaktinė forma
Formulaire de contact (presse)
Pasisiūlyti būti koordinatoriumi